Симптоми алергії

Симптоми алергії

До найбільш частих алергічних симптомів належать нежить, свербіж, чхання, кашель, а також свербіж та почервоніння очей. Оперативно позбутися цих дискомфортних явищ допомагають препарати від алергії, наприклад, ЕРІУС®.

 

Важливо пам'ятати!

Виразність алергічної реакції може безпомилково визначити тільки лікар, тому необхідна консультація фахівця!

 

Алергічний кон’юнктивіт

Прояв алергічної реакції в області очей вимагає делікатного догляду. Прості рекомендації з догляду допоможуть запобігти появі кон'юнктивіту, а також полегшити його перебіг, особливо у сезон алергії.

- Відмова від використання декоративної косметики - будь-який сторонній предмет, що потрапив в око, може викликати подразнення. Частинки декоративної косметики здатні спричинити алергічний кон'юнктивіт, тому краще на якийсь час відмовитися від макіяжу.

- Не носити контактні лінзи - тимчасово відмовитися від носіння контактних лінз на користь окулярів.

- Компрес - холодний або теплий водяний компрес із стерильного ватного тампону здатний істотно полегшити стан.

- Прийом препаратів від алергії – може значно полегшити симптоми алергічного кон'юнктивіту при своєчасному прийомі антигістамінних препаратів, та препатату Еріус® в тому числі.

Симптоми кон'юнктивіту зазвичай проходять протягом 2-3 днів. Якщо після закінчення цього періоду симптоми не пішли на спад, необхідно звернутися до лікаря.

 

Алергічний риніт

Слизова оболонка носа також надчутлива до великої кількості подразників.

Важливо відрізняти алергічний риніт від нежиті при простудних та вірусних захворюваннях!

Багато хто помилково знімає симптом закладеності носа при алергічному риніті лише судинозвужувальними краплями, що становить небезпеку при тривалому і / або безконтрольному застосуванні.

Щоб зволожити шкіру навколо носа, яка постраждала від тертя, можна використовувати зволожуючий крем або краплі на олійній основі.

 

Кропив'янка

Алергічна кропив'янка - висип на шкірі, що супроводжується сильним свербінням - найчастіше вражає передпліччя та кисті рук. 

Для запобігання та полегшення симптомів кропив'янки слід дотримуватися гіпоалергенної дієти – уникати яєць, коров'ячого молока, м'ясних та рибних бульйонів, смажених страв.

Догляду за шкірою при кропив’янці слід також приділити особливу увагу:

- Зведіть до мінімуму перебування на сонці - УФ промені і перегрівання не йдуть на користь шкірі з кропив'янкою;

- Обирайте гіпоалергенну косметику - креми та засоби для догляду за тілом варто використовувати з особливою обережністю;

- Вільний одяг з гіпоалергенних тканин - щоб скоротити кількість контактів з пошкодженою шкірою, а також не спровокувати підвищене потовиділення.

 

Прояви алергії

Найпоширеніша у світі алергічна реакція - «сінна лихоманка» - сезонний прояв симптомів алергії, найчастіше дає про себе знати у вигляді кон'юнктивіту, роздратування очей, риніту і може супроводжуватися кропив'янкою.

Еріус®
Таблетки