girl girl big

Подорожі та алергія

Як мінімізувати алергію у відпустці?

Відпустка - довгоочікуваний час. Як зробити його максимально безпечним для алергіка?

Плануємо з розумом.

Обираючи місце відпочинку, дізнайтеся, цвітуть чи там рослини, на які може зреагувати Ваш організм у цей період. Запилювання в інших місцевостях може бути інтенсивнішим, ніж у Вашому регіоні, тому необхідно заздалегідь з'ясувати деталі, щоб не зіпсувати свій відпочинок.

Якщо Ви подорожуєте з дітьми, вибирайте для відпочинку неспекотні місяці, наприклад червень чи вересень. Діти краще себе почувають у країнах з помірним кліматом. Щоб одяг, що лежить у валізі, що не збирав пил, упакуйте його в вакуумні пакети.

Перед бронюванням номера в готелі буде корисно дізнатися, чи є у ньому килимові покриття і система кондиціонування, як часто проводиться вологе прибирання.

Існують готелі, що мають спеціальний сертифікат ECARF, що дозволяє надавати сервіс для людей з аллергією. Як правило, в сертифікованих номерах заборонено перебування з тваринами, а в готельних ресторанах можна замовити страви, приготовані без використання продуктів, на які у Вас алергія.

Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байер» в Україні, будь-ласка, передайте інформацію своєму лікарю , в Регуляторнйи Орган

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.ua, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байер» за телефоном 0 800 4002 19.9.

Закрити